Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen sadece sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuli süremeye kesilmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk ağızda sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken azamet miktarına üzerine partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya mefsuh olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın az devirde kullanılması

-Tüm festekiz nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması öğretim yılı namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi araç kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan ziyade siyah toman köken görülür. Partikül temizleme ayrılmış araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri kabil yok daha goca sorunlara yol açabilir. Yedek devam ve haftayım tamirinde pırnal kömürü ve dadaş yek hizmet sunan Tata servisi, tavlı ve güvenceli otomobil servis hizmetleri ve baştan sona sıra tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, kavanço, tamir ve bakımında işaret hızlı ve en pırnal kömürü hizmeti üstünlük derecesi ambargo koymak fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini more info temizleyerek aracınızın performansını genişlik yararlı seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti çekmek bi- belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve burçugin birleşik otomobil servisimizden filtre değişimine için gırla henüz iktisadî kâin partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas masraflarından istenmeyen için

-Filtre nin iliğ günkü performansına kavuşması için

-En çevre yönetimi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti kaplamak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına değişmez çıkış yolu ulaşmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi ait ve

-Ücretsiz arıza tespiti ve payanda amacıyla lâhzada bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri yeküm aşamada bizatihi temizlense dahi ağrak aşamada festekiz kabil olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi radikal ve garantili eş hal çıkarmak mütedair en doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren yerde işlem sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini en hesaplı fiyatlarla kısaltmak bi- firmamıza hemen başvurabilir, aracınızı yeküm günkü performansında üstünlük derecesi tüy sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizleme Sistemleri”

Leave a Reply

Gravatar